Чи є ви новачком-вейпером чи досвідченим мисливцем там, є одна річ, яку ненавидять усі вейпери: безпомилковий смак обпаленої спіралі.

Уявіть: ви знаходитесь у центрі ідеального розслаблюючого вейп-сеансу. Рідина має дивовижний смак, насичену пару, і тоді відбувається це – ви відчуваєте смак котушки, що згоріла. Ви отримуєте сухий удар. Ви не можете викинути цей смак із рота.

Хороша новина полягає в тому, що запобігти згорянню вейп-котушки досить легко. Причини горіння можуть бути різними, але, як правило, можна швидко виправити і повернути в нормальний стан.

ЗАВЖДИ Заправляйте свої котушки

Суха бавовна обов’язково згорить, тому, якщо ви не заправите свої котушки, у вас виникнуть проблеми, як тільки ви зробите перший вдих. Котушки вейпу повинні бути просочені рідиною, перш ніж запускати ваш девайс.

Незалежно від того, чи використовуєте ви традиційний картомайзер або новий розпилювач, терпіння є ключовим фактором. Переконайтеся, що котушка знаходиться в резервуарі протягом не менше 10 хвилин після його заповнення вейповим соком.

Не поспішайте

Отже, ви дійсно дійсно любите свою заправку, і просто не можете дочекатися наступного перекуру. Ми знаємо. Ми також це відчуваємо. Але не поспішайте. Чим важче і швидше ви вдихаєте, тим більше шансів випалити котушку. Це особливо важливо, якщо ви використовуєте заправку з високим VG (гліцерином), тому що заправкам з високим VG знадобиться більше часу, щоб вбратися в котушку між вдихами.

Може здатися, що це просто тортури, але перед тим, як зробити наступний великий вдих пара з більш високим вмістом VG, зробіть паузу на 20-30 секунд.

Ретельно підбирайте свою рідину

Якщо ви спробували все перераховане вище і у вас все ще є проблема з обпаленими вейп-котушками, спробуйте перейти на рідину з трохи більш високим вмістом PG. Пам’ятайте, що чим вище вміст VG, тим густіша буде рідина, тому невелике зменшення вмісту VG може суттєво змінити те, як заправка змочуватиме котушку.

Вимкніть живлення

Висока потужність може дуже швидко випарувати всю рідину, тому вам може знадобитися відрегулювати потужність, щоб уникнути згоряння вейп-спіралей. Якщо ви прагнете великих хмар, ви можете коливатися при зниженні потужності, але це вірний спосіб запобігти горінню вашої котушки, особливо, якщо ви починаєте слабше помічати аромат рідини.

Зменште потужність в межах діапазону, рекомендованого для котушки, і ви побачите збільшення насиченості аромату і зменшення згоряння котушки.

Налаштуйте температуру

Функції контролю температури також можуть бути корисними для зупинки згоряння вейп-котушок. Іноді температурний контроль — найкращий вибір, якщо не працює нічого іншого.

Завдяки контролю температури ви можете бути впевнені, що ваша температура вашої котушки ніколи не піднімається вище за певну задану позначку. Якщо ви недостатньо змочили свою котушку, або якщо у вашому ґноті закінчилася заправка, спрацює тимчасовий контроль і запобігає нагріванню вашої котушки, тим самим рятуючи її від згоряння.

By Сергій Джонсон

Кальянний майстер. Менеджер кальянного закладу. Добре знаюся на електронних сигаретах, рідинах та вейпах. Є 5 кальянів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vape pens cartridges & live resin disposables. Review of voopoo argus e40 pod system the voopoo argus e40 is the latest pod system that combines sleek design…. How to cut down on battery use from your tesla’s climate settings #tutorial.