Механічні модератори (моди вейпу, мод-вейпи тощо) — це модифіковані конструкції звичайних вейпів або електронних сигарет, які можна отримати шляхом додавання, видалення або заміни окремих компонентів. Споживачі можуть змішувати та підбирати різні компоненти у цих моделях, від батарей до нагрівальних елементів та перемикачів, щоб змінити роботу або дизайн своїх вейпів. На жаль, ці зміни також змінюють енергоспоживання та потужність пристрою, тому багато комбінацій компонентів можуть призвести до виходу батареї з ладу або навіть вибуху.

Чим мод вейп відрізняється від звичайного вейпу?

Модифікації вейпів є більшими пристроями, ніж електронні сигарети, і відрізняються вищим вмістом пари. Пристрій такого типу бере свій початок від звичайного вейпу або електронної сигарети, яка розширена (або модифікована, звідси й назва «Мод»), щоб увімкнути деякі розширені функції.

Ці модифікації можуть набувати різних форм. Наприклад, через свій розмір моди мають великі батареї й містять більше електронної рідини. Крім того, механізм, який використовується для нагрівання електронної рідини, є більш потужним, ніж звичайна електронна сигарета. Якими б не були покращення, ви навряд чи знайдете їх у звичайних сигаретах або вейп-ручках; тільки в розвинених або модифікованих моделях.

Чому люди використовують вейп-мехмоди та просунуті персональні випарники?
Це більше питання особистих переваг. Деякі вейпери вважають, що характеристики що існує девайсу не відповідають їхнім потребам. Модифікації вейпів пропонують таким просунутим вейперам покращену продуктивність і дозволяють експериментувати.

Хто і для чого використовує вейп-моди?

Це залежить від того, як довго ви займаєтеся вейпінгом і який досвід хочете отримати. Якщо ви є досвідченим вейпером і хочете спробувати щось нове, саме час звернути увагу на просунуті вейп-моди.

Однак якщо ви новачок у цій справі, різні модифікації можуть представляти потенційний ризик. Більша кількість більш насиченої пари може спричинити кашель, запаморочення та інші побічні ефекти. Тому перед тим, як купувати більш дорогу і потужну модель, спочатку проведіть тест-драйв. Попросіть скористатися модом у вашого товариша, або зверніться до спеціального магазину.

By Сергій Джонсон

Кальянний майстер. Менеджер кальянного закладу. Добре знаюся на електронних сигаретах, рідинах та вейпах. Є 5 кальянів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Преимущества тейпирования лица :. Packwoods pre rolls. Rincoe manto nano pro pod system kit 1000mah 2ml : a comprehensive review for 2024.