Підсистема вейпу (PodMod, Pod Система) – це міні-вейп, заснований на системі із двох частин: капсули (з англ. pod), наповненої електронною рідиною, яка вставляється в невелику батарею. Вони доступні у попередньо заповнених або багаторазових дизайнах. Деякі підсистеми вейпу мають кнопки живлення, але часто вони автоматичні – це означає, що для ширяння вам досить просто зробити затяжку.

Більшість Pod Систем, також званих підсистемами вейпів, міні-вейпами або капсульними вейпами, призначені для курців, які прагнуть перейти до класу вейперів. Найчастіше вони компактні та легкі, зроблені з акцентом на простоту та гнучкість, а також мають можливість багаторазового використання.

Одноразові підсистеми вейпів вважаються найкращим рішенням для любителів міцної затяжки, тому що їхня нижча вихідна потужність ідеально підходить для більш високої концентрації нікотину.

Типи підсистем вейпів

Pod Системи пройшли довгий шлях з того часу, як вперше були представлені з JUUL у 2015 році. Незважаючи на те, що вони, як і раніше, відповідають загальному визначенню того, що таке під вейп, сучасні пристрої значно просунулися вперед щодо функціоналу та можливостей.

У 2020 році будь-яка підсистема вейп буде відноситися до однієї або кількох з цих категорій:

Стандартна підсистема вейп: пристрій зі змінною капсулою, що активується кнопкою або при вдиху.

Підсистема AIO: компактний пристрій “все в одному”, обладнаний блоком зі змінними котушками.

Pod Система: зазвичай більший вейп на основі підсистеми з чіпсетом та екраном. Більшість підсистем також є AIO, оскільки вони використовують змінні котушки.

Стандартна підсистема може бути розділена на дві категорії: багаторазові і попередньо заповнені. Кожен варіант має свої плюси та мінуси. Зрештою, все зводиться до особистих переваг.

Багаторазові підсистеми вейпів: дають вам більше свободи з погляду смаку. Ці пристрої також відомі як вейпи відкритих систем, використовують порожні капсули, які заповнюються користувачем вручну. Головна їхня перевага полягає в тому, що у вашому розпорядженні ширший асортимент уподобань.

Попередньо заповнені підсистеми вейпів також звані вейпами закритої системи. У цих парах використовуються капсули, які попередньо заповнені електронною рідиною – їх можна розглядати як альтернативу JUUL. Їхня головна перевага полягає не в тому, що потрібно правильно вибирати рідину, а в тому, що не потрібно заповнювати їх самостійно.

Як використовувати підсистему вейп

Pod Системи є одними з найпростіших вейпів щодо використання. У цьому п’ятикроковому посібнику будуть розглянуті основи використання більшості капсульних вейпів.

Переконайтеся, що акумулятор повністю заряджений.

Якщо ви використовуєте багаторазову підсистему, заповніть її електронною рідиною на ваш вибір.

Зачекайте щонайменше 5-10 хвилин для насичення гноту.

Надійно вставте капсулу у пристрій. Якщо ваш підвейп має функцію вкл/викл, переконайтеся, що він увімкнено.

Якщо у вашої підсистеми є кнопка увімкнення, утримуйте її під час вдиху. Якщо ні, то просто робіть затяжку, якби це була звичайна сигарета.

Переваги pod-систем

Простий та легкий у використанні

Найменший серед вейпів розмір

Ідеально підходить для людей, які бажають кинути палити

Низьке споживання електронної рідини

Найкраща концентрація нікотину

Можливість миттєво змінювати смак

Простота в обслуговуванні

Відмінно підходить для прихованого вейпінгу

Підсистеми пропонують багато переваг, порівняно з іншими пристроями для вейпінгу. Основними з них є зручність та простота. Їх легко використовувати, що робить їх привабливішими для колишніх курців, які не хочуть морочитися технічними тонкощами.

Недоліки підсистем

Невелика ємність акумулятора

Обмежене виробництво пар

Через свій компактний розмір, у підсистем менша ємність батареї, ніж у звичайного вейп-мода, хоча їхня нижча вихідна потужність у більшості випадків дозволяє їхній батареї працювати протягом цілого дня. До інших недоліків відноситься вища вартість змінних капсул, а також той факт, що вони виробляють менше пари, ніж вейпи з баками.

FAQ

Підсистеми вейпів дешеві?

Pod системи, як правило, дешевше, ніж інші стартові набори, але їх змінні капсули дорожчі, ніж котушки. Якщо вирішальним фактором є вартість, краще виберіть систему із котушками, що замінюються.

Чи підсистеми вейпів безпечні?

Підмоди вейпів є пристроями, що регулюються, і при правильному зверненні не повинно виникати проблем з безпекою. Але вони оснащені вбудованими батареями, тому рекомендуємо не заряджати їх протягом ночі.

Чи схоже ширяння підсистеми вейпу на куріння сигарети?

По різному. Деякі pod системи випускаються для наслідування сигарет і куряться по системі рот-в-легкі, в той час, як інші потрібно вдихати прямо в легені, як вейп. Найкращим показником зазвичай є розмір: у більшості випадків чим менше підмод, тим більше його смак нагадуватиме смак сигарети.

By Сергій Джонсон

Кальянний майстер. Менеджер кальянного закладу. Добре знаюся на електронних сигаретах, рідинах та вейпах. Є 5 кальянів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Buy drops edibles online. Exploring the buzz : a comprehensive review of the oumier wasp nano pod v2 kit. How to cut down on battery use from your tesla’s climate settings #tutorial.