Відомий в Україні виробник рідини для електронних Hype сигарет знову набирає популярності серед любителів парити смачну рідину. Історія Хайп починається ще в 2018 році, коли було модно і стильно парити вейпи. В ті часи виробник був на піку своєї популярності, всі любили смачні рідини зі смаками вишні, яблука або ванільної коли.

Пізніше, коли інші бренди почали проводити більш якісний маркетинг, виробник хайп, просто продавав рідини для своїх постійних покупців, але ніяк не розвивав популярність бренду. Також дуже вплинуло те, що нові смаки випускались дуже рідко, а покупці хотіли все нового. Так Чейзер витіснив Хайп за популярністю смаків. У Чейзера зараз більше 60 смаків, і вони постійно додаються, в той час як у Hype їх 30, як було з самого початку створення бренду.

11 липня 2023 року, в Україні прийнято закон про заборону продажу готової рідини для под систем. Це передбачає повну заборону готових рідин, об’єм яких більше 30мл. А на рідини 10мл, тепер потрібен акциз та ліцензія на продаж.
Більшість виробників швидко перейшли на формат наборів для самозамісу, і Hype For Pods, один з них. Компанія повністю відмовилася від виробництва готових рідин, і тепер пропонує покупцям рідину у форматі набору. Тобто, при купівлі, ви отримуєте 3 флакони: гліцерин, нікотин, ароматизатор. Всі складові набору вже відмірені в правильній пропорції заздалегідь, покупцю потрібно просто перелити всі компоненти в один флакон з ароматизатором, щоб отримати рідину 30мл і міцністю нікотину 50мг. Варто зазначити, що нікотин можна виливати не весь, або зовсім не виливати, таким способом, можна регулювати міцність під свої переваги.

Після спілкування з виробником, він розповів нам по секрету, що найближчим часом, він представить 6 нових смаків, які точно сподобаються покупцям, що це будуть за смаки, він нам не розповів.

Думка Vapemafia:

Ми декілька років вже знайомі з рідинами від виробника Hype, також особисто знаємо засновника бренду. Парили рідини хайп досить активно і регулярно, це якісні рідини, які дуже добре передають смак, також всі смаки розроблені унікально, і не схожі на жодного виробника. Сольовий нікотин, який входить до складу рідини, однозначно доброї якості, парити його м’яко і він не дере по горлу. Але через те що виробник не робить нові смаки, а старі вже набридли, доводилося переходити на інших виробників. З нетерпінням чекаємо вихід нових смаків від “Хайп”

Офіційний сайт компанії виробника рідин Hype https://hype.org.ua/

Купити оригінальну рідину Hype можна тут. Є доставка по всій Україні. За промокодом VAPEHYPE5 – знижка на всю продукцію хайп 5% 🤗

By Сергій Джонсон

Кальянний майстер. Менеджер кальянного закладу. Добре знаюся на електронних сигаретах, рідинах та вейпах. Є 5 кальянів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *