Всі любителі смачного та димного кальяну шукають якісне вугілля. Комусь подобається кокосовий, хтось воліє курити на горіховому вугіллі. Деякі шукають спеціальне вугілля для калауда або вугілля розміром 26мм або 27мм.

Компанія Crown, задовольняла всі забаганки споживача. З початком війни в Україні вугілля Кроун зникло з прилавків, у виробника були труднощі з логістикою в Україні.

Зараз компанія знову в Україні та випускає вугілля під новим брендом Avalon.

Avalon – це те саме вугілля що і Кроун, тільки змінена сама марка та логотип. Швидше за все це зроблено через те, що компанія Crown, зареєстрована в Росії.

Якість вугілля Авалон така ж, як і було у Кроуна. Гарний жар, і невеликий запах під час розпалу. Вугілля не розколюється під час використання.

Кількість тепла помірна, така як у панди.

Уголь Avalon 25мм

Avalon пропонують споживачеві класичну фасування в 1кг вугілля, 72шт, розміром 25мм, розділену на 2 брикети по 36шт (так було у кроуна)

Вугілля Avalon 25мм

Вугілля Avalon Caloud

Також є вугілля спеціально під колауд Avalon Caloud, в упаковці також 72 шт. Варто відзначити, що при використанні такого виду вугілля, ви витратите не 3 шт.

Вугілля Avalon kaloud

Вугілля Crown Max Flow

Новинка на ринку вугілля, це Crown Max Flow, вугілля розміром 26мм з отвором по центру, для кращої циркуляції повітря. Чесно, при використанні ми не помітили жодної різниці, навіть розмір 26мм, при розпалі ставати як 25мм, і нічим не відрізняється. Тільки в упаковці вже не 72шт, а 64. Спірний вид вугілля для кальяну. Схоже на спроби щось покращити, або звичайний маркетинг. Таке вже було колись Crown випускали ребристе вугілля Airflow, яке нікому не сподобалося.

Вугілля Crown Max Flow

By Сергій Джонсон

Кальянний майстер. Менеджер кальянного закладу. Добре знаюся на електронних сигаретах, рідинах та вейпах. Є 5 кальянів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Buy puffin premium solventless rosin concentrate on our. 1 vaporesso luxe xr max battery. How to cut down on battery use from your tesla’s climate settings #tutorial.