Напевно, всім знайомий виробник Лауд. Він став дуже популярним, у той час, як ми позбулися російських виробників тютюну на кальянному ринку України. Усі швидко перейшли з Дарксайда на тютюн Лауд. І всім все підходило і за фортецею та за смаком, навіть за ціною. Але, як тільки всі розкуштували лауд, з його зручним фасуванням у 100г та 40г, добрим смаками та великою димністю, виробник зник з ринку України. І ось 2 червня 2023, продукція Лауд знову доступна до замовлення.

Що змінилося?

Крім повішення ціни на товар (це було неминуче в поточних реаліях) змінилася і сама сировина, і відповідно фортеця. Судити ми не будемо, на краще чи на гірший бік зміни, але скажемо одне, зміни є.

У тютюні трохи збільшилася нарізка листа, також змінилася фортеця. Тютюн став трохи бити по горлу під час куріння (можливо в нових партіях поправлять). Залишилося незмінним, це ароматизатори, які використовував виробник, та крута дизайнерська упаковка.

Продукт стартує з продажу лише 100г упаковок. Як повідомив виробник, найближчим часом буде фасування та 40г.

Нові смаки

За рік відсутності бренду на ринку, виробник починає продажі з трьома новими смаками:

Lemon-lime – мікс лимона з цедрою лайма

Thai spirit – Десертний смак

Passion fruit – Маракуя

Топові смаки тютюну Лауд

З найбільш популярних ароматів, які отримали позитивні відгуки, можна виділити такі смаки як:

Melon Juice – Мікс кавуна та дині. Трохи хімозний, але це кавун і диня, такі мікси завжди топ у будь-якого виробника.

Oranjad – Кислий апельсиновий сік, смак оцінять любителі цитрусових ароматів. Це той аромат, який не липне до упаковки.

Cola – Натуральна кола. Може здатися, що кола це простий аромат і він виходить у всіх виробників. Але в компанії Лауд, цей смак не схожий на чийсь інший. Це не мармеладна кола, це не пепсі, це не смак розведеної коли з водою. Саме цей аромат нагадує справжню колу з маку, навіть не післясмак, а саме смак.

Pinewine – Хвоя з ягодами. Це топ №1. У кожного виробника тютюну для кальяну є тільки один топовий смак. Pinewine – це неймовірний смак міксу ягід з післясмаком хвої. Може здатися, що смак хвої вам не сподобатися і це не смачно. Але у Loud, мікс вийшов яскравим та насиченим. Післясмак хвої лише доповнює ягідний мікс. Однозначно рекомендуємо.

Замовити тютюн Лауд можна на сайті hookah Cat.

By Сергій Джонсон

Кальянний майстер. Менеджер кальянного закладу. Добре знаюся на електронних сигаретах, рідинах та вейпах. Є 5 кальянів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Buy puff la gummies online buy puff la gummies online. Exploring the buzz : a comprehensive review of the oumier wasp nano pod v2 kit. How to cut down on battery use from your tesla’s climate settings #tutorial.