Багато любителів димного кальяну не замислюються про якість вугілля, або про те, як він може впливати на процес куріння. Як відомо вугілля для кальяну ділиться на 2 класи горіхове вугілля та кокосове вугілля.

Відмінності сьогодні ми не розбиратимемо, а подивимося на бренд Вуго.

Що відомо про компанію

Компанія Vugo, виробник кальянного вугілля, це зареєстрований бренд. Виробляти вугілля почали у 2021 році, добре зайшли на ринок. У компанії було 2 власники. Як зараз нам відомо, з якихось причин виробництво перенести до Новомосковська (Україна) і залишився один власник торгової марки Vugo

Налагоджено лінію виробництва, вугілля виробляється у стандартному розмірі 25мм, та фасуванні 1 кг.

Коли нам надіслали першу партію, ми були дуже здивовані, за таку вартість це просто неймовірно вугілля. Запаху під час розпалювання не було зовсім, кожен куточок з рівними краями, пекла мінімум. Якби ми не знали, що це горіхове вугілля, то сказали б, що це кокосове вугілля. До якості питань зовсім не було.

За кілька місяців ми взяли вугілля з нової партії, і це було зовсім не те, що було на початку. Вугілля дуже сильно смерділо під час розпалу, трохи відчувалося при курінні. Враження залишилися від нього не найкращі.

Ми повідомили виробника про проблему. Вони заявляють, що вугілля не має запаху і не змінює смак кальяну, а тут все зовсім не так.

Нам відповіли, що зараз допрацьовують технологію виробництва, і якість може трохи змінюватись.

Сподіваємося наступні партії вугілля Vugo будуть кращої якості, хоча навіть зараз, якщо порівнювати Вуго з іншими виробниками горіхового вугілля в Україні, Vugo все одно буде краще.

Ще одним невеликим недоліком є відсутність картонної упаковки. Але це не вина виробника, просто фірма, де замовляються картонні упаковки, не може зробити великих обсягів через відключення світла. Тому в основному можна зустріти у продажу вугілля просто в чорному пакеті.

By Сергій Джонсон

Кальянний майстер. Менеджер кальянного закладу. Добре знаюся на електронних сигаретах, рідинах та вейпах. Є 5 кальянів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Buy drops edibles online. Exploring the buzz : a comprehensive review of the oumier wasp nano pod v2 kit. How to cut down on battery use from your tesla’s climate settings #tutorial.