Не часто ми отримуємо комплект, який відхиляється від звичайних угод, встановлених нинішнім ринком. У той час як комплекти у вигляді капсул та потужні бокс-кити в наші дні є нормою та практично повсюдні у житті кожного вейпера, насправді вони не привносять багато інновацій у галузь. Ось чому ми раді представити вам новий кальян O2 від JWELL, творця Bo One. Натхненний традиційними трубками для кальяну або кальяну, O2 Hookah є настільним випарником, який пропонує функції кальянної трубки старої школи без необхідності спалювання будь-якого реального матеріалу.
Примітка редактора. Для тих, хто шукає найпростіший і ефективніший спосіб перемикання, ми пропонуємо перевірити Slice, систему вейпінгу на основі капсул, яка пропонує простий підхід до вейпінгу, без налаштувань, без закону Ома, просто пар.
Огляд: Кальян O2

Якість виготовлення

Насамперед, ми хочемо сказати вам, що ця річ досить вражає прямо з коробки. Поєднання світло-сірого і темно-сірого сатинового покриття, що покриває весь пристрій, надає дуже гладкого і стриманого вигляду, особливо в поєднанні з плавними лініями кальяну O2 і відсутністю гострих країв.

Хоча він може мати деяку подібність зі старими трубками для кальяну, завдяки своєму загальному дизайну та формі, закінчена естетика далека від традиційного та часто несмачного дизайну, до якого ми звикли.

У верхній частині кальяну O2 ви знайдете проріз, в який вставляють запатентовані попередньо заповнені капсули з рідиною для електронних сигарет, дуже схожі на те, як влаштовані традиційні трубки для кальяну, де нагрівальний елемент і ароматизатор тютюну розміщуються поверх трубки. .

Як і більшість високоякісних кальянних трубок, O2 Hookah пропонує два гнучкі гумові шланги з добре продуманими силіконовими наконечниками, а це означає, що до 2 користувачів можуть використовувати пристрій одночасно, що є унікальною та новою концепцією у світі вейпінгу.

В основі кальяну O2 знаходиться резервуар для води, який виконує ту саму функцію, що завжди; діє як фільтр, але в цьому випадку він в основному призначений тільки для створення такого популярного звукового ефекту міхура, до якого звикла більшість шанувальників кальяну, коли затягує трубку.

На боці кальяну O2 знаходиться знімна батарея, яку можна легко зарядити через порт USB типу C, тому вам не знадобиться фірмовий зарядний пристрій для живлення цього вейпу.

Якість смаку

Однією з головних переваг кальяну O2 є те, що жодна з запропонованих попередньо заповнених капсул не містить нікотину. Так само, як курити традиційну трубку для кальяну, коли люди сиділи навколо трубки і пихкали, щоб неквапливо провести час.

Ви навіть можете мати стручки, які взагалі не містять нікотину. Це може стати перешкодою для тих, хто шукає альтернативну систему доставки нікотину, але потенціал O2 Hookah у його додатках завдяки його здатності використовувати кілька користувачів одночасно. Відсутність нікотину в капсулах також призводить до більш освіжаючого вдиху, а також до більш чистих та інтенсивних смакових профілів, чого може бути важко досягти за допомогою звичайної рідини для електронних сигарет на вільному нікотині.

Однак велика привабливість полягає в капсулах O2 CBD, які, як випливає з назви, містять високоякісний CBD американського виробництва. Однак не помиляйтеся, капсули не містять ТГК, тому куріння їх на кальяні O2 потенційно не вплине на ваші когнітивні або моторні функції.

Потужність Гнучкість

На жаль, незважаючи на свої величезні розміри, кальян O2 не підтримує справжню змінну потужність, за якої точну вихідну потужність можна встановити за допомогою цифрового дисплея. Фактично, O2 Hookah взагалі не використовує цифровий дисплей, а натомість покладається на вертикальну світлодіодну смугу, яка дає вам уявлення про поточні налаштування потужності.

Це безперечно один з найбезпечніших пристроїв, які ми використовували на сьогоднішній день, завдяки його запатентованому акумулятору із закритими осередками, який вміщує до 8000 мАг енергії для ширяння, тому вам не доведеться турбуватися про те, що ця штука розрядиться найближчим часом.

Простота використання

У кальян O2 використовується конфігурація з 2 кнопками, щоб спростити завдання для середнього не-вейпера. Одна кнопка діє як перемикач живлення, а інша використовується для перемикання між різними настройками живлення. Це так просто.

Попередньо заповнені капсули O2 просто прикріплюються до верхньої частини пристрою та від’єднуються від неї, і до них легко отримати доступ та замінити їх, якщо ви відчуваєте, що у настрої для зовсім іншого досвіду вейпінгу.

Портативність

На даний момент це може бути очевидним, але кальян O2 безперечно є останнім вибором для будь-якого вейпера в дорозі. Він просто не призначений для використання поза домом або приміщенням, де багато плоских поверхонь, необхідних для безпечної та правильної роботи цього пристрою.

Він навіть занадто великий, щоб поміститися в більшості рюкзаків, і ми рекомендуємо запакувати його в оригінальну коробку в тих поодиноких випадках, коли ви хочете перемістити кальян O2 в інше місце.

Загальний досвід

Хоча ми самі не є постійними користувачами кальяну, зміна темпу при випробуванні та огляді кальяну O2 була безумовно більш ніж бажаною. Простий у використанні автономний підхід з точки зору функцій пристрою робить його доступним навіть для більшості не-вейперів, в той час як потужна продуктивність має тенденцію забезпечувати, хоча вона напевно не задовольнить вашу потяг до нікотину.

Але для тих, хто шукає цікавий та інноваційний спосіб вейпінгу без нікотину або зацікавлений у альтернативній системі доставки CBD, кальян O2 може підійти.

Якщо ви шукаєте те, що ми вважаємо найкращим вейпом з відкритою капсулою, зверніть увагу на Slice. Або якщо вам подобаються моди, обов’язково спробуйте Smok X-Priv.

Сподіваємось, вам сподобався наш огляд кальяну O2! Ми були б раді отримати повідомлення від вас! Не соромтеся залишати коментарі в розділі нижче, ви можете зробити це анонімно 😉 Дякуємо за читання та, як завжди, продовжуйте парити! 😉

By Сергій Джонсон

Кальянний майстер. Менеджер кальянного закладу. Добре знаюся на електронних сигаретах, рідинах та вейпах. Є 5 кальянів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vape pens cartridges & live resin disposables. Vapefly tim pod review : a blend of style and substance in vaping. How to cut down on battery use from your tesla’s climate settings #tutorial.