Всім давно відома компанія з виробництва тютюну для кальяну Бута почала трохи працювати в білу і отримує акцизну марку. 😎

Всі знають цього виробника. Бута має дві лінійки Buta Gold та Buta Black. Як відомо, тютюн виробляється в Йорданії. На сьогоднішній день, за нашою інформацією, весь процес виробництва тютюн запущено у київській області.

Виробник не раз траплявся співробітникам СБУ та податкової служби за виробництво без ліцензії та без акцизу. Можливо це й спонукало виробника перейти на світлу сторону та виготовляти тютюн із документами та сплатою всіх податкових зборів.

З початку грудня 2022 року, тютюн Buta Black можна купити офіційно з акцизною маркою, ціна приблизно 460 грн. Це хороша ціна за міцний, акцизний тютюн для кальяну.

Тепер власники кальянних закладів, та роздрібні точки тютюну для кальяну, хоч якось можу легально продавати цього виробника.

Чекаємо тепер коли Buta Gold отримає теж акциз, і масово продаватиметься, так як це легкий бюджетний тютюн, для мас маркету.

Чому на початку статті ми написали “Працювати трохи у білу”?

Усі чудово розуміють, що поки з ринку України не буде без акцизного тютюну, акциз мало кому буде цікавий. А як показує практика, продаж безакцизу так і залишиться, і кардинально нічого не зміниться.

By Сергій Джонсон

Кальянний майстер. Менеджер кальянного закладу. Добре знаюся на електронних сигаретах, рідинах та вейпах. Є 5 кальянів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Coming soon is sawdust burgers, the new faux meat earth denizens. New from lost vape : centaurus e40 max pod kit 1400mah 3ml.