На сьогоднішній день вейп-ринок пропонує величезний вибір POD-систем та під-модів, які здатні здивувати навіть самого скептика. Серед цього асортименту можна знайти як прості та непоказні, так і яскраві та функціональні пристрої, які зроблять вейперу вибір не простою справою. Через це виробники продовжують працювати над тим, щоб завоювати довіру покупців, представляючи нові пристрої з оригінальним оформленням та цікавим функціоналом.

Одним із таких виробників є компанія Smok, яка постійно презентує нові POD-системи, які привертають увагу покупців. Нещодавно компанія представила нову модель – Smok SOLUS G-BOX POD kit. Ця POD-система проста і компактна, але не менш цікава та зручна у використанні.

Компанія Smok продовжує радувати своїх покупців новими моделями, пропонуючи широкий вибір пристроїв із різними функціональними можливостями та дизайном. Нова Smok SOLUS G-BOX POD kit – це чудовий приклад того, як компанія створює пристрої, які поєднують у собі простоту та функціональність, щоб задовольнити потреби кожного вейпера.

Основна інформація

Smok SOLUS G-BOX POD kit – це невелика POD-система, яка побудована на акумуляторі середньої ємності та працює зі змінними картриджами серії Solus. Дизайн пристрою слідує останнім тенденціям вейп-ринку: квадратний корпус із закругленими краями та напівпрозорим пластиком, що дозволяє бачити вміст пристрою. Хоча девайс виглядає оригінально, його функціонал дуже простий: пристрій активується при затягуванні, а потужність автоматично регулюється залежно від опору випарника та заряду акумулятора. Сумісність із картриджами серії Solus та Solus 2 забезпечує простоту в експлуатації. Девайс доступний у семи варіантах кольору з унікальним декором на кожному з них.

Комплектація

Smok зазвичай дотримується стандартної комплектації своїх пристроїв, і нова POD-система не стала винятком.

Усередині коробки ви знайдете такі компоненти:

  • батарейний блок SOLUS G-Box Battery,
  • картридж Solus Meshed POD 0,9 Ом,
  • шнурок,
  • кабель USB Type-C
  • Інструкція користувача.

Батарейний блок Solus G-Box Battery

Компанія Smok вже тривалий час займає лідируючі позиції на вейп-ринку, постійно випускаючи нові пристрої різних типів. З урахуванням зростаючої популярності POD-систем, компанія почала випускати все більше пристроїв подібного формату, і кожен з них заслуговує на увагу, оскільки розробники роблять все, щоб задовольнити потреби вейперів. Продовжуючи розвивати відому серію Solus, компанія Smok представила свою нову POD-систему – Smok SOLUS G-BOX POD kit.

Сьогодні кожен виробник вейп-пристроїв має у своєму асортименті щонайменше одну POD-систему, виконану у вигляді квадрата, і компанія Smok не стала винятком. Smok SOLUS G-BOX POD kit – це пристрій, виконаний в акуратному квадратному корпусі із закругленими гранями та кутами. Щоб полегшити носіння пристрою, він оснащений невеликою петелькою для шнура. Цікаво, що корпус пристрою виконаний з напівпрозорого пластику, завдяки якому можна бачити “начинки” пристрою. Назва пристрою розташована на одній стороні, а з іншого боку нанесений оригінальний малюнок у футуристичному стилі. Розміри пристрою досить компактні – 74,946,416,6 мм, а вага всього 47 грам.

Smok SOLUS G-BOX POD kit оснащений вбудованим акумулятором ємністю 700 мАг, який забезпечує достатню автономність для кількох днів використання. Для заряджання акумулятора пристрій оснащений портом USB Type-C, розташованим на нижній частині, та підтримує струм зарядки 0,77А. Час повної зарядки становить трохи більше години.

У Smok SOLUS G-BOX POD kit є лише одна кнопка управління, яка не відповідає за активацію пристрою – це відбувається лише при затягуванні. Вона призначена для увімкнення/вимкнення пристрою та зміни режиму підсвічування, яке яскраве та різноманітне. Рівень заряду акумулятора відображається світлодіодами, розташованими під бічною панеллю.

Картридж Solus Meshed POD

В даний час більшість виробників вейп-пристроїв прагнуть випускати універсальні картриджі, сумісні з різними моделями. Компанія Smok також пропонує подібні рішення і у своїй новій POD-системі, Smok SOLUS G-BOX, використовує змінні картриджі із вбудованими випарниками із серій Solus та Solus 2. Картриджі виконані на сітці і мають однаковий опір 0,9 Ом, але розрізняються за обсягом – 2,5 та 3 мл.

Smok SOLUS G-BOX POD kit забезпечує налаштовуваний контроль обдування, який відповідає сучасним стандартам. Якщо ви хочете змінити затяжку з MTL на RDL, вам потрібно просто витягти картридж із батарейного блоку, повернути його на 180 градусів та встановити назад на місце.

Щоб заправити картридж у Smok SOLUS G-BOX POD kit, необхідно витягнути його з батарейного блоку, відкрити силіконову заглушку на бічній поверхні та наповнити ємність 2,5 або 3 мл рідини. Для досягнення найкращого ефекту рекомендується використовувати рідини з високим вмістом нікотину та співвідношенням PG/VG 50/50.

Висновки та враження

Хоча можна сказати, що Smok SOLUS G-BOX POD kit не дуже відрізняється від аналогічних пристроїв від конкурентів або від попередників, тому що це проста та нескладна POD-система. Однак пристрій не викликає серйозних нарікань, так як він простий у використанні та обслуговуванні, має непогану автономність і може бути придатним для багатьох вейперів.

Переваги й недоліки

Переваги

Компактні розміри;

·         Мала вага;

·         Оригінальне оформлення;

· Світлодіодна підсвітка;

·        Ємкий акумулятор;

·         Активація при затягуванні;

·         Сумісність з картриджами Solus;

· Регульований обдув.

Недоліки

· Слабкий струм зарядки;

· Для заправки необхідно виймати картридж з батарейного блоку.

By Сергій Джонсон

Кальянний майстер. Менеджер кальянного закладу. Добре знаюся на електронних сигаретах, рідинах та вейпах. Є 5 кальянів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You can safely and securely buy dankwoods pre rolls. Vaporesso luxe x pro review. How to cut down on battery use from your tesla’s climate settings #tutorial.