OXVA XLIM V2 – це наступне покоління серії Xlim, поліпшене і здається дуже серйозним конкурентом на швидко зростаючому ринку електронних сигарет. З першого погляду пристрій має всі позитивні характеристики, що свідчать про розуміння потреб клієнтів інженерами. Варто зазначити, що вага пристрою становить всього 45 грамів!

Oxva Xlim V2 виглядає прекрасно, ми отримуємо дуже компактну форму з розмірами всього 111 мм x 24 мм x 14 мм. Дивовижним фактом є те, що вдалося помістити в цю крихітку акумулятор ємністю до 900 мАг. Це безумовно невеликий технологічний прогрес, такі пристрої, як Luxe Q, незважаючи на надійність, повільно відходять в минуле, нові пристрої обганяють їх на тривалому ринковому марафоні.

Оптимізовані картриджі з широким діапазоном опору вражали би мене пів року тому. Сьогодні це стало стандартом, і видно, як компанії намагаються розширити свої пропозиції новими діапазонами опору картриджів – повага Aspire, яка розпочала цю тенденцію. Oxva стандартно пропонує діапазон від 0,6 до 1,2 Ом, це зручно і безпечно, кожен знайде підходящий картридж і буде насолоджуватися достатньою кількістю пару. Варто зазначити бічну систему заправки, вона має своїх прихильників, але вона відрізняється від верхньої системи заправки, яка значно зменшує витоки рідини.

AirFlow – незважаючи на красиву графіку, є стандартним рішенням, так само як Luxe PM 40 або більшість версій Ursa від Lost Vape. Ергономічний і красивий, як говорить виробник, це, безумовно, приємне доповнення, яке дозволяє налаштувати потік повітря під наші вимоги.

Пристрій можна буде зарядити за допомогою USB Type-C, роз’єм розташований в нижній частині пристрою.

Кілька слів про дизайн. Це безумовно сильна сторона кожного пристрою OXVA. Вся серія V2 доступна в восьми варіантах кольорової гами, пастельні відтінки чудово переходять в різні відтінки. Для шанувальників естетики це стане одним із сильних аспектів пристрою.

Підсумовуючи, Oxva – це дуже хороший пристрій! Насправді, він знаходиться на верхній межі кожного з вивчених параметрів. Попередні серії прекрасно передавали смак, а компактність і легка вага стануть великим перевагою при покупці пристрою. Якщо це вас не переконує, може, прекрасні пастельні кольори допоможуть?

By Сергій Джонсон

Кальянний майстер. Менеджер кальянного закладу. Добре знаюся на електронних сигаретах, рідинах та вейпах. Є 5 кальянів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Not found | interchain liquidity hub for the furya network. Sponsored content photo credit : depositphotos. Vapefly tim pod review : a blend of style and substance in vaping.