Днями в Україну завезуть старі нові лімітовані новорічні Elf Bar. Минулого року коли одноруки лише набирали своєї популярності, компанія на честь Нового Року випустила лімітовану колекцію Elf Bar New Year Edition на 1500 затяжок, у якій було 6 унікальних смаків. Ажіотаж у перші місяці був неймовірно високим, усім хотілося спробувати нові смаки.

Через кілька місяців попит почав падати, тому що смаки покупцям не дуже й зайшли.

І ось зараз у 15 числах грудня в Україні продаватимуться Новорічні Elf Bar у моделі TE5000.

Модель TE5000 вважається застарілою версією Ельф Бар. Застарілий порт для зарядки, та спіральний випарник, застаріла технологія. Швидше за все, у компанії на складі залишилося багато корпусів від цієї моделі, оскільки вони вирішили зробити Новорічну лінійку Elf Bar саме в такому вигляді. Є надія, що смаки в TE5000 будуть трохи насиченішими ніж у звичайних Elf Bar на 1500 затяжок.

Що ж, спробувати можна, як ні, новорічна тематика, і хочеться чогось цікавого, але це точно не топ пристрою.

З 6 смаків лімітованої лінійки Elf Bar TE5000 New Year Edition, у продажу буде лише 5, один смак був забракований на заводі виробника.

Новогодние вкусы TE5000 затяжек

Chocolate Browner Cookie

Gringer Man

Honey Apple

Cinnamon Orange

Hzel Toffe

Red Velvet Cake

Смаку Red Velvet Cake цього року у продажу не буде.

Варто зазначити, що новорічні Ельф-бар на 1500 затяжок продають в Україні досі, там уже давно вийшли терміни, і партію так і не вдалося розпродати, що ще раз доводить не популярність новорічної лінійки.

By Сергій Джонсон

Кальянний майстер. Менеджер кальянного закладу. Добре знаюся на електронних сигаретах, рідинах та вейпах. Є 5 кальянів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Buy puff la carts online. Exploring the versatility of lost vape ursa nano pro 2. How to cut down on battery use from your tesla’s climate settings #tutorial.