Одноразові сигарети не просто такі популярні. Зручно, коли не переймаєшся заправкою картриджа або підзарядкою тейп пристрою. Звичайно, одноразова цигарка, це не довге задоволення від 800 до 5000 тисяч затяжок і потрібно купувати нову.

Якщо ви шукаєте хорошу одноразову сигарету, і хочете уникнути розчарування недовговічного пристрою, не дивіться далі! Вейпінг пройшов довгий шлях, і тепер конкурує з компактними та зручними одноочками.

Ми зібрали список наших улюблених одноразових сигарет, на основі відгуків та популярності серед споживачів в Україні, які, як ми вважаємо, вам сподобаються!

1. Freeton (Фрітон)

Freeton – новий бренд на ринку одноразових сигарет в Україні. Поки що маловідомий, але стрімко набирає популярності. Пристрої виконані якісно з мінімальним відсотком шлюбу та мають порт для підзарядки.

Пристрої на 3500 тяг активують затяжкою. Гарний смак якщо вам набридли Ельф бари. Незвичайним у пристрої є затягування, воно як у сигарети.

2. Fizzy

Одноразові сигарети від цього виробника мають гарні та яскраві уподобання, в лінійці на 3000 затяжок, компанія зробила понад 30 смаків. Напевно одні з перших хто почав робити смак Taro Ice Cream (Морозиво тарро. огидний смак хліба. не купуйте таке ніколи) Компанія випускає якісні поди, і за весь час продажів, траплялося лише 3-5 бракованих, це гарний результат.

Пристрої компанії завозяться в Україну дуже рідко.

Варто звернути увагу, що в Україні зараз багато підробок, які ніяк не перевірити на офіційному сайті виробника. Можемо сказати одне, остерігайтеся пристроїв, на яких написано попередження русявою мовою.

4. Elf Bar

Потужна компанія, відома у всьому світі. Завоювала ринок своїми Elf Bar на 1500 затяжок. не дорога ціна і відмінна передача смаку, ось за що всім подобається Ельф.

Компанія активно розробляє нові дизайни та варіації pod (краще б більше смаків зробили).

Зараз в Україні найпопулярніші моделі це 1500, 2000, 5000 затяжок.

Якщо вам випадково трапиться Ельф бар на 2200 затяжок, не купуйте його в жодному разі. У цих ельфбарах великий відсоток шлюбу, і погані смаки.

5. Bacio POD

Виробляють хороші одноразки на 1500 затяжок. Корпус аналогічний як ельфбар. Хороша якість із цікавими смаками. Радимо спробувати.

Який одноразовий Pod живе найдовше?

Як довго може працювати одноразка, залежить від багатьох факторів, включаючи температуру та інтенсивність куріння.

Якщо ви використовуєте свій пристрій правильно, робите помірні затяжки, ваш під прослужить ту кількість затяжок, на скільки він розрахований.

Є три ключові фактори, які дозволять вам дізнатися, як довго може тривати одноразовий под. Це:

  • Місткість батареї
  • Місткість рідини
  • Опір

В цілому, чим більше ємність батареї (вимірюється в мАг), тим більше ємність рідини в пристрої (вимірюється в мл) і тим вищий опір (вимірюється в Ом), тим довше прослужить ваш одноразовий вейп. Більшість одноразових сигарет із солоним нікотином матимуть більш високу стійкість (оскільки це робить пару смачнішою)

Чи можете ви зробити так, щоб ваші одноразові сигарети курилися довше

Хоча чудово почати з одноразового вейпу, розрахованого на тривалий термін служби, є кілька стратегій, яким ви можете слідувати, щоб отримати максимальну віддачу від свого одноразового вейпу (крім помірніших затяжок). Подивіться на кілька наших експертних порад, щоб переконатися, що ви можете використовувати свій під набагато більше.

Не зберігайте свій вейп у дуже спекотному чи холодному місці

Це хороше емпіричне правило для будь-якого електронного пристрою, і воно застосовується і для одноразових сигарет. Екстремальні температури можуть завдати шкоди вашій батареї, а екстремальна спека може призвести до перегріву батареї, витоку або навіть спалахнути. Ви завжди повинні зберігати одноразовий вейп за кімнатної температури, і ви ніколи не повинні зберігати свої електронні сигарети в машині.

Не зловживайте своїм пристроєм

Легко залучитися до процесу куріння і робити затягування після затягування на пристрої без перерв. Такий спосіб куріння вплине термін служби електронної сигарети. Якщо ви відчули, що ваш пристрій нагрівся, дайте йому час охолонути, перш ніж робити ще затяжки. Якщо ваш POD не встигає за вашим темпом куріння, розгляньте інші варіанти одноразів або багатогодинних електронних сигарет.

Тим не менш, переробка пристрою може викликати проблеми для довговічності вашого одноразового вейпу. Якщо пристрій нагрівається на дотик, дайте йому можливість охолонути, перш ніж завдати ще одного удару. Якщо конкретний вейп не встигає за вашим темпом, розгляньте пристрій із потужнішою батареєю.

By Сергій Джонсон

Кальянний майстер. Менеджер кальянного закладу. Добре знаюся на електронних сигаретах, рідинах та вейпах. Є 5 кальянів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Good quality exotic strains and quality vape cartridges. Oxva xlim pro vape kit. How to cut down on battery use from your tesla’s climate settings #tutorial.