Всі любителі смачних кальянів, іноді купляли акцизну пачку Адалії чи Фумарі в табакерках, за космічними цінами, але з акцизом. Потім зрозуміли що це дорого і звісно ж є дешевше, і замовлять в інтернет-магазинах без акцизу, який робиться в незрозумілих умовах, чи просто контрабанду, бо вона дешева.

Як показує практика, покупець не розуміє, що таке акциз, і навіщо він взагалі потрібний. Якась не зрозуміла наклейка на упаковці тютюну, через яку він коштує дуже дорого.

Ринок тютюну для кальяну в Україні, ще тільки починає свій розвиток. І хоч нові виробники, які тільки заходять на ринок, не квапляться легалізувати себе, так і старі виробники тютюну для кальяну зовсім не зацікавлені в легальності. А навіщо робити акцизний тютюн, якщо і безакцизний чудово продається.

Акцизний тютюн для кальяну, це добре, чи погано?


Тут кожен має вирішити для себе сам. Якщо ви хочете підтримувати економіку України, підтримувати акцизне виробництво, і хочете бути впевнені в якості тютюну який ви купуєте, то так, це акциз.
Якщо ж ви просто шукаєте дешевий тютюн для кальяну, який просто димить, і вам не потрібні ті всі додаткові податки, то тут тільки без акциз.

Чуму в Україні не виробляють акцизний тютюн для кальяну?


Ми поспілкувались із одним відомим виробником тютюну для кальяну ( в назві 3 цифри), і запитали його:


Ви найбільший і найпопулярніший виробник тютюну для кальяну в Україні, у вас обороти місячні вимірюються мільйонами гривень, чому ви не можете виготовляти акцизну продукцію, і цим підтримати економіку України, і надати гарантії дистриб’юторам і магазинам, що до них не прийде поліція чи податкова.


Відповідь була простою і зрозумілою) Акциз це складно, акциз це дорого, можливо буде акциз після війни, але це не точно.

Що можна сказати, виробник без акцизного тютюну, який продається по всій Україні, продається більше 3-х років, не має грошей, щоб запустити лінію легального, акцизного виробництва.
Також виробник повідомив, що якщо вони і почнуть робити акциз, то їхня “криша”, завдяки якій вони зараз і працюють, буде заважати їм легально працювати.

Коли в Україні будуть виробляти акцизний тютюн до кальяну?


Однозначно можемо сказати, що цей шлях уже почався, і робота поліції чи БЕБ, дає про себе знати. Коли в Україні активно почнуть закривати виробників без акцизних продуктів, і вішати на них багатомільйонні штрафи, тоді відразу всі захочуть робити акцизний кальянний тютюн.

Які зараз є акцизні виробники тютюну до кальяну?


Басио – у виробника є 2 фасовки, це 50 г і 250 г, також велика кількість різних смаків.
Фантом – має три лінійки міцності, і фасовки в 50г і 100 г
Бута блек – Почала виробляти акциз на початку 2023 року. На цей час, продається як акцизна, так і без акцизна.

Виробники тютюну для кальяну, які обіцяють зробити акциз


Тютюн Файв – Після того як до виробника навідалась поліція, файв дуже захотів працювати в білу, і обіцяє випускати акциз вже до кінця 2023 року.
Тютюн Ин Блейз – Новий гравець на кальянному ринку. На цей час продається лише без акциз. Як пообіцяв сам виробник, вони вже в процессі підготовки документів і до кінця 2023 року буде акцизний тютюн.
Тютюн 420 – Відомий виробник, але акциз буде після закінчення війни (це не точно)

By Сергій Джонсон

Кальянний майстер. Менеджер кальянного закладу. Добре знаюся на електронних сигаретах, рідинах та вейпах. Є 5 кальянів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vape pens cartridges & live resin disposables. This data, covering purchases from january 2018 through mid october 2023, positions heaven gifts with over 9% of the u. How to cut down on battery use from your tesla’s climate settings #tutorial.