Вейпери, які стежать за новинками та якісними продуктами для вейпінгу, мабуть, помітили щось нове, що з’являється на полицях магазинів. Існують рідини для електронних сигарет та одноразові сигарети, які тепер містять TFN як інгредієнт. Ми отримали багато питань про те, що таке рідина для електронних TFN сигарет і як вона може вплинути на загальне враження від куріння.

У цій статті ми поговоримо про те, що нового в рідині для електронних сигарет TFN, про різні різновиди TFN, які ви можете знайти в різних рідинах для вейпів. Якщо вам цікаво, що таке TFN, ви потрапили за адресою!

Що таке без тютюнова рідина?

Без тютюнова рідина (або рідина TFN vape) – це рідина для електронних сигарет, виготовлена із синтетичного нікотину. У традиційних рідинах для електронних сигарет нікотин одержують із листя тютюну, де нікотин відокремлюють від рослинного матеріалу за допомогою розчинника, такого як гас або ефір. TFN ніколи не використовують тютюновий нікотин. Натомість він повністю виготовлений у лабораторії, тому його часто називають синтетичним нікотином.

У чому різниця між рідинами TFN та звичайними рідинами для електронних сигарет?

Нікотин у рідинах TFN та звичайних рідинах для електронних сигарет однаковий на молекулярному рівні. Це не «нікотиноподібна» сполука, це справжній нікотин, отриманий у лабораторії. Найбільша різниця між рідинами TFN і звичайними рідинами для електронних сигарет полягає в тому, що є крім нікотину.

Коли нікотин видаляють із листя тютюну, разом із ним з’являється багато домішок. Ви отримаєте залишкові частинки від рослинної речовини, які не можуть бути повністю видалені, і ви отримаєте залишкові запахи та уподобання від використовуваного розчинника. Якщо ви коли-небудь думали, що нікотин погано пахне, ви насправді відчуваєте запах інших хімічних речовин, а не нікотину.

Нікотин, природно, не має запаху і смаку, а оскільки TFN є чистим нікотином, це відмінний вибір для рідин, які використовуються у вейпах. Більш різкі та гіркі смаки, які часто бувають у рідинах з нікотином, відсутні у рідинах TFN, а це означає, що ви отримуєте чіткі, яскраві аромати з яскравим смаком. Це одна з причин, через яку популярність рідин TFN різко зросла, незважаючи на їхню вищу вартість виробництва.

Чи безпечні рідини TFN?

TFN не безпечніший і не небезпечніший, ніж нікотин, отриманий з тютюну. Як ми вже говорили, натуральний і синтетичний нікотин ідентичні на молекулярному рівні, і обидва впливатимуть на ваш організм однаково.

Деякі кажуть, що продукти, в яких використовується TFN, загалом безпечніші, тому що вони не містять домішок, які з’являються при отриманні нікотину з листя тютюну. Якщо ви турбуєтеся про потенційно канцерогенні речовини, які з’являються при видаленні нікотину з тютюну, то продукти TFN можуть бути безпечнішим вибором.

Що таке солі TFN?

Якщо ви досвідчений вейпер, ви, ймовірно, вже знаєте, що традиційні рідини для електронних сигарет можуть бути наповнені вільною основою чи сольовим нікотином. Сольовий нікотин з’явився на ринку раніше і дозволяє використовувати більш високі концентрації нікотину без зміни смаку рідини для електронних сигарет. Це також дає автентичніший «удар по горлу або ТХ», який курці тютюну часто пропускають, коли переходять на вейпінг.

Солі TFN – це просто сольовий нікотин. Єдина відмінність полягає в тому, що він зроблений із синтетичного нікотину, а не з тютюну, тому ви отримуєте всі переваги ширяння з рідиною TFN. Солям TFN не вистачає гіркоти, яку мають їхні аналоги природного походження, і їм також не вистачає запаху, який можуть створювати домішки під час випаровування рідини.

Чи я повинен використовувати TFN Солі або Freebase TFN?

Немає дійсно правильної чи неправильної відповіді на те, яке формулювання TFN ви використовуєте. Freebase TFN пропонує більш легкі концентрації нікотину, які ідеально підходять для людей, які намагаються відмовитись від більш високих доз нікотину. Солі TFN зазвичай вимагають певного опору в баках для вейпів, тому часто продаються як одноразові вейпи.

Якщо у вас вже є переваги щодо того, яка різноманітність нікотину вам подобається у вашому соку для електронних сигарет, дотримуйтесь його, коли ви пробуєте солі або рідини для електронних сигарет TFN.

Яка популярна рідина TFN E-Liquid?

Незважаючи на те, що електронні рідини TFN досить нові, існує безліч доступних варіантів. Ми знайшли час, щоб зробити невеликий огляд деяких наших фаворитів!

Black Limit E-рідина

Black Limit — ветеран електронних рідин, тому не дивно, що вони вже мають широкий вибір рідин TFN. Вони пропонують фруктові смаки, такі як Rasp Lemon Ice та Strawberry Ice, а також аромати, орієнтовані на любителів чогось незвичайного, наприклад Cactus Melon.

Рідини Black Limit TFN змішуються у співвідношенні 50/50 PG/VG та поставляються у пляшках по 30 мл. Більшість їх смаків доступні у різновидах сольового нікотину, змішаного з міцністю 35 мг та 50 мг.

Chaser

Chaser Lab – відмінний бренд для вейперів, які хочуть купити рідину для електронних сигарет за оптовою ціною. Пляшки Chaser продаються в різних обсягах від 10 мл до 60 мл. Любителям солодкого буде приємно дізнатися, що смак цього бренду в основному зосереджений на фруктових, спортивних уподобаннях, таких як полуниця, чорниця, виноград та банан.

Рідини Chaser TFN виробляються із суміші 75/25 VG/PG і поставляються у пляшках по 60 мл. Більшість їх смаків доступні у вільному нікотині у варіантах 3 мг та 6 мг або 0 мг.

Сольова рідина Hype

Як останній бренд ми хотіли згадати Hype. Їхні фруктові суміші неймовірні, і вони зроблені якісно, передача смаку просто неймовірна. У поєднанні з TFN ці яскраві та фруктові ноти сяють ще яскравіше та фруктовіше!

Hype Salt TFN змішуються у співвідношенні 50/50 PG/VG у флаконах по 10 мл або 30 мл.

By Сергій Джонсон

Кальянний майстер. Менеджер кальянного закладу. Добре знаюся на електронних сигаретах, рідинах та вейпах. Є 5 кальянів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Liquiid diamond puff la gummies. This data, covering purchases from january 2018 through mid october 2023, positions heaven gifts with over 9% of the u. How to cut down on battery use from your tesla’s climate settings #tutorial.