Це може звучати, як і їжа зрозуміла, особливо для людей, які курили цигарки або марихуану в минулому. Одак ви будете здивовані кількістю людей, які скаржаться на вейп просто тому, що вони не знають, як правильно вдихати або використовувати пристрій. У цій статті ми розглянемо правильну техніку, як курити вейп, щоб допомогти вам на повну використовувати свій пристрій та розкрити весь смаковий букет електронної рідини.

Будьте простіше

Якщо ви ніколи раніше не використовували вейп, краще вибрати максимально простий і зручний у використанні пристрій. Регульована продуктивність і потужні бокс моди можуть бути привабливими, але велика кількість функцій може викликати більше проблем, ніж задоволення. Так що, хоча більш простий пристрій і не відкриємо вам всіх тонкощів вейпіга, він все ж таки послужить гарною сходинкою для переходу на потужніші моделі.

Використовуйте основні стартові набори

У той час як у цих пристроях можуть бути відсутні навороти, характерні для більших пристроїв, базові стартові комплекти виділяють пар точно так само і часто є досить доступними за ціною. Ці базові комплекти часто фокусуються на портативності, простоті використання та ефективності, що робить їх ідеальним тренажером для відпрацювання правильної техніки вейпнгу.

POD – системи — ці пристрої можуть мати як попередньо заповнені, так і картриджи, що заправляються вручну. Найчастіше вони досить тонкі і легко носити з собою.

AIO (All-In-One) – також відомі як «все в одному», набори AIO поєднують всі класичні елементи мод вейпів в меншу упаковку. Пристрої завжди багаторазового використання та мають змінні котушки.

Електронні сигарети – служачи попередником всіх сучасних модів для вейпінгу, електронні сигарети відрізняються простотою використання та обслуговування. Ці пристрої були певною мірою замінені підсистемами, а також оснащені попередньо заповненими або перезаправляються картриджами.

Одноразові електронні сигарети — ці пристрої стають все менш популярними серед вейперів, і їх слід розглядати тільки в тому випадку, якщо немає іншого вибору. При цьому вони неймовірно прості у використанні і пропоную стиль вейпінгу, схожий на куріння сигарет.

Майже всі вейп-комплекти поставляються з буклетом, який повинен дати вейперам гарне уявлення про те, як використовувати новий пристрій. Проте ці посібники часто сформульовані дивним чином через помилки перекладу від китайських виробників. На щастя, в буклетах є графічні схеми, так що ви легко з усім розберетеся.

Правильно вибирайте електронну рідину

Правильний вибір рідини — одна з найважливіших частин вейпінгу, і вона виходить за межі просто вибору смаку, який вам подобається. Уподобання нікотину залежать виключно від користувача, але вибір правильної кількості нікотину має вирішальне значення для будь-якого вейпера і може створити або зруйнувати перший досвід вейпінгу. Також слід зазначити, що рідини з високим вмістом нікотину зазвичай поставляються в пляшках меншого розміру, тоді як рідини з низьким вмістом нікотину надходять у більших пляшках.

  • Високий вміст нікотину: від 12 до 60 мг – найкраще підійдуть для пристроїв з низьким енергоспоживанням;
  • Середній вміст нікотину: від 6 до 12 мг – найкраще підходить для пристроїв з низькою та середньою потужністю;
  • Низький вміст нікотину: від 0 до 6 мг – найкраще підходить для більш високих потужностей, проте цілком може використовуватись на всіх типах пристроїв.

Визначити правильну кількість нікотину може бути досить складно, але співробітники вашого місцевого вейпшопу повинні мати можливість допомогти вам у цьому процесі. Якщо ви курите, то кількість сигарет може допомогти визначити рівень нікотину, хоча воно може змінюватись в залежності від вашої здатності переносити потрапляння в горло електронних рідин з високим вмістом нікотину.

Як вдихати пару

Коли ви робите свій перший вдих, спосіб, яким ви це робите, може посилити або зруйнувати задоволення. Неправильний вдих може призвести до різкого прудіння в горлі, сильного кашлю і навіть запаморочення. На жаль, багато нових вейперів часто стикаються з цією проблемою, і це може утримати їх від подальшого використання свого пристрою.

У той час як на ринку існує безліч вейп-пристроїв, в основному існує два стилі інгаляційних технік: рот-в-легкі і відразу-в-легкі. У цьому розділі ми розберемо плюси та мінуси обох стилів.

Рот у легені

Цей тип вейпів, також відомий як РВЛ, найчастіше зустрічається у невеликих вейпах із котушками з високим опором. Незалежно від моди, всі РВЛ-вейпи відрізняються обмеженою кількістю пари, що вдихається, що зроблено, щоб імітувати відчуття затягування сигарети. Цей стиль при вдиханні виробляє набагато менше пари і найкраще підходить для потайного вейпінгу. Техніка РВЛ досить проста і відбувається так:

  1. Повільно вдихніть пару в рот на кілька секунд;
  2. Тримайте пару в роті протягом секунди або двох;
  3. Зробіть невеликий вдих, щоб запустити пару у легені;
  4. Видихніть пару.

Одразу в легені

ВЛ-вейпи зазвичай найкраще працюють з котушками з низьким опором та з великою кількістю повітряного потоку. Використовуючи пристрій СВЛ, ви відчуєте, начебто всмоктуєте повітря через товсту соломинку, відчуваючи рівну та рясну течію пари. Паріння СВЛ вейпів відбувається так:

  1. Зробіть глибокий вдих, швидко запускаючи пару прямо у легені.
  2. Майже відразу видихайте пар і насолоджуйтесь своєю масивною хмарою і приємним післясмаком у роті.

Якщо ви не впевнені, який вид вейпінгу вам краще підходить, або якщо пристрій має регульований потік повітря, зверніть увагу на вміст нікотину, щоб краще визначити, який стиль слід використовувати. Взагалі кажучи, рідини з високим вмістом нікотину (від 12 до 60 мг) найкраще працюють із пристроями РВЛ, тоді як рідини з низьким вмістом нікотину (від 0 до 6 мг) найкраще підходять для інгаляцій СВЛ. Середні кількості нікотину (від 6 до 12 мг) повинні працювати з будь-яким пристроєм, проте 6 мг, як правило, є граничними для вдихання відразу в легкі.

By Сергій Джонсон

Кальянний майстер. Менеджер кальянного закладу. Добре знаюся на електронних сигаретах, рідинах та вейпах. Є 5 кальянів.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. You can learn more about ger duany and how to support his work at . Exploring the buzz : a comprehensive review of the oumier wasp nano pod v2 kit.