Ринок пристроїв типу POD переживає розквіт. Очевидним лідером у цій галузі є найбільші бренди, включаючи Voopoo. Сьогодні я розповім про модель V.THRU і чи варто її перевірити?

Після багатьох років роботи в галузі мене вже не повинно здивувати регулярне відродження та “оновлення” багатьох типів або моделей пристроїв. Сегмент POD-пристроїв неодноразово показував, що люди, відповідальні за дизайн пристроїв, здатні на багато. На перший погляд, Voopoo V.THRU Pod абсолютно не вирізняється серед інших пристроїв такого типу.

Ви праві, відповідно до специфікацій, вона не викликає особливого захвату. Ймовірно, тут маємо справу з балансуванням відомих параметрів, з якими знайомі багато користувачів. Відсутність будь-яких інновацій, які могли б привернути увагу користувачів, робить Voopoo V.THRU POD менш привабливим.

Щодо варіантів кольорів, ми внесли невелику зміну. Тут ви не знайдете дешевої смоли, що виглядає як розпливлий на дорозі єдиноріг, а скоріше ніжні відтінки, які задовольнять навіть найвибагливіших користувачів.


Ще один аспект, про який варто згадати, цікавить вейперів, у яких є маленькі діти. Voopoo впровадила в своєму пристрої заходи безпеки, які запобігають активації його небажаними особами.


Набір, призначений для українського ринку, буде містити стандартні компоненти, як і більшість пристроїв. Коробка Voopoo V.THRU POD буде включати два картриджі з двома типами нагрівальних елементів, кабель для зарядки та сам пристрій.

Більше інформації про пристрій ви можете знайти за цим посиланням. Якщо ви бажаєте ознайомитися з іншими статтями про Voopoo, ласкаво просимо сюди.

By Сергій Джонсон

Кальянний майстер. Менеджер кальянного закладу. Добре знаюся на електронних сигаретах, рідинах та вейпах. Є 5 кальянів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Announcing the 2023 2024 world ocean day youth advisory council !. Vapefly tim pod review : a blend of style and substance in vaping.