Підсистема вейпа (PodMod, Pod Система) – це міні-вейп, заснований на системі з двох частин: капсули (з англ. Pod), наповненою електронної рідиною, яка вставляється в невелику батарею. Вони доступні в попередньо заповнених або багаторазових дизайнах. Деякі підсистеми вейпа мають кнопки харчування, але часто вони автоматичні – це означає, що для ширяння вам досить просто зробити затяжку.

Більшість Pod Систем, також званих підсистемами вейпов, міні-вейпамі або капсульними вейпамі, призначені для курців, які прагнуть перейти в клас вейперов. Найчастіше вони компактні і легкі, зроблені з акцентом на простоту і гнучкість, а також мають можливість багаторазового використання.

Одноразові підсистеми вейпов вважаються найкращим рішенням для любителів міцної затяжки, так як їх більш низька вихідна потужність ідеально підходить для більш високої концентрації нікотину.

Типи підсистем вейпів

Pod Системи пройшли довгий шлях з тих пір, як вперше були представлені з JUUL в 2015 році. Незважаючи на те, що вони як і раніше відповідають загальним визначенням того, що таке під вейп, сучасні пристрої значно просунулися вперед у відношенні функціоналу і можливостей.

У 2020 році кожна підсистема вейп буде відноситись до однієї або декількох з цих категорій:

 • Стандартна підсистема вейп: пристрій зі змінною капсулою, активується кнопкою або при вдиху.
 • Підсистема AIO: компактний пристрій «все в одному», обладнане блоком зі змінними котушками.
 • Pod Система: зазвичай більший вейп на основі підсистеми з чіпсетом і екраном. Більшість підсистем також є AIO, оскільки вони використовують змінні котушки.

Стандартна підсистема може бути далі розділена на дві категорії: багаторазові і попередньо заповнені. Кожен варіант має свої плюси і мінуси. В кінцевому підсумку все зводиться до особистих вподобань.

Багаторазові підсистеми вейпов: дають вам більше свободи з точки зору смаку. Ці пристрої, також відомі як вейпи відкритих систем, використовують порожні капсули, які заповнюються користувачем вручну. Головна їхня перевага полягає в тому, що у вашому розпорядженні більш широкий асортимент смаків.

Попередньо заповнені підсистеми вейпов, також звані вейпамі закритої системи. У цих парах використовуються капсули, які попередньо заповнені електронної рідиною – їх можна розглядати їх як альтернативу JUUL. Їх головна перевага полягає не в тому, що потрібно правильно вибирати рідина, а в тому, що не потрібно заповнювати їх самостійно.

Як використовувати підсистему вейп

Pod Системи є одними з найпростіших вейпов в плані використання. У цьому пятішаговой керівництві будуть розглянуті основи використання більшості капсульних вейпов.

 1. Переконайтеся, що акумулятор повністю заряджений.
 2. Якщо ви використовуєте багаторазову підсистему, заповніть її електронної рідиною за вашим вибором.
 3. Зачекайте не менше 5-10 хвилин для насичення гніту.
 4. Надійно вставте капсулу в пристрій.
 5. Якщо ваш pod вейп має функцію вкл / викл, переконайтеся, що він включений. Якщо у вашої підсистеми є кнопка включення, утримуйте її під час вдиху. Якщо немає, то просто робіть затягування, як якщо б це була звичайна сигарета.

Переваги pod-систем

 • Простий і легкий у використанні
 • Найменший серед вейпов розмір
 • Ідеально підходить для людей, що бажають кинути курити
 • Низьке споживання електронної рідини
 • Краща концентрація нікотину
 • Можливість миттєво змінювати смак
 • Простота в обслуговуванні
 • Дуже добре підходить для прихованого вейпінга

Підсистеми пропонують багато переваг у порівнянні з іншими пристроями для вейпінга. Основними з них є зручність і простота. Їх легко використовувати, що робить їх більш привабливими для колишніх курців, які не хочуть морочитися технічними тонкощами.

Недоліки pod-систем

 • Невелика ємність акумулятора
 • Обмежене виробництво пара

Через свого компактного розміру, у підсистем менша ємність батареї, ніж у звичайного вейп-мода, хоча їх більш низька вихідна потужність в більшості випадків дозволяє їх батареї працювати протягом цілого дня. До інших недоліків відноситься більш висока вартість змінних капсул, а також той факт, що вони виробляють менше пара, ніж вейпи з баками.

FAQ

 • Підсистеми вейпів дешеві?

Pod системи, як правило, дешевше, ніж інші стартові набори, але їх змінні капсули дорожчі, ніж котушки. Якщо вирішальним фактором є вартість, краще виберіть систему з замінними котушками.

 • Підсистеми вейпов безпечні?

Подмоди вейпов є регульованими пристроями, і при правильному зверненні не повинно виникати проблем з безпекою. Але вони оснащені вбудованими батареями, тому ми радимо не заряджати їх протягом ночі.

 • Чи схоже ширяння підсистеми вейпа на куріння сигарети?

По різному. Деякі pod системи випускаються для наслідування сигарет і куряться по системі рот-в-легкі, в той час як інші потрібно вдихати прямо в легені, як вейп. Кращим показником зазвичай є розмір: в більшості випадків, чим менше подмод, тим більше його смак буде нагадувати смак сигарети.