Elf Bar Lost Mary BM600 мав приголомшливий успіх. Незабаром після випуску він розлетівся по полицях магазинів по всій Україні. Було б розумно, якби Elf Bar надав співтоваристві вейпів наступника BM600: The Elf Bar Lost Mary QM600!
Представляємо вам останній додаток до ринку від Elf Bar: абсолютно новий Elf Bar Lost Mary QM600.

Дизайн

Почнемо із зовнішнього вигляду та відчуттів. Новий Elf Bar Lost Mary QM600 зовсім не схожий на свого попередника. У той час як BM600 був настільки маленьким, наскільки могла вийти вейп-капсула, повністю зникаючи в стислому кулаку, QM600 трохи тонше. У цьому немає нічого поганого: новий дизайн робить його більш елегантним та привабливим. Пристрій має скляну прозору кришку з колірним градієнтом, що надає йому вигляду кристала. Якщо це нагадує вам про іншу вейп-капсулу, ви, ймовірно, думаєте про вейп-капсули SKE Crystal Bar. Тим не менш, QM600 все ще порівняно малий в порівнянні з більшістю інших одноразових вейпів.
Мундштук плоский і виступає із верхньої частини стручка, додаючи йому кришталевий вигляд. Мундштук добре відчувається на губах, а форма пристрою, як і раніше, приємно лежить у руці. Elf Bar QM600 залишається надзвичайно портативним, що робить його чудовим компаньйоном протягом дня. Vape Pod досить міцний і легко витримає багатогодинне сидіння у кишені. Однак падіння вейп-капсули може призвести до того, що її зовнішня частина трісне або, можливо, навіть зламається мундштук.

Продуктивність та можливості

Дизайн – не єдине, що робить QM600 інноваційним. Elf Bar підвищив продуктивність нової Lost Mary, що стає очевидним з першого розіграшу. Щоб очистити полотно, давайте поговоримо спочатку про речі, які не змінилися.

Що не змінилося

Батарея ідентична BM600, а кількість рідини всередині капсули залишилося незмінним. Як і його попередник, батарея QM600 працює стільки, скільки і рідина для електронних сигарет усередині, що дає вам 600 затягувань смачної електронної рідини Elf Bar. Немає жодних кнопок або меню, з якими можна було б поратися, що ще більше підвищує зручність – просто витягніть вейп-капсулу з корпусу і почніть затягуватися. Elf Bar QM600 активується вдихом, що робить ширяння настільки простим, наскільки це можливо.

Що змінилося

Elf Bar QM600 оснащений новою вдосконаленою сітчастою котушкою, яка робить ваше малювання більш плавним. У той час як Lost Mary QM600 відрізняється більш привабливим дизайном, справжній стрибок інновацій від BM600 полягає в тому, як нова котушка фактично змушує вейп-капсулу відчувати себе новим пристроєм. Не помиляйтеся, удосконалена сітчаста котушка, встановлена на абсолютно новому Elf Bar, забезпечить безпрецедентний досвід ширяння, який ви не могли отримати більше ніде.

Смаки

Всі ми знаємо, що означає новий пристрій Elf Bar: нові смаки! Новий Elf Bar Lost Mary QM600 пропонує вибір першокласних уподобань свого попередника, а також додає кілька нових. У цьому блозі Vapor Shop Direct не фокусуватиметься на ароматах Lost Mary BM600. Натомість ми представимо наш найкращий вибір із абсолютно нової колекції ароматів Elf Bar Lost Mary QM600.

Blueberry Raspberry Pomegranate

Рідко ми бачимо смак гранату у одноразці. Цей смак Elf Bar Lost Mary QM600 поєднує в собі розкішну соковиту насолоду граната з терпкою чорницею та ароматною малиною. Ідеальне освіження у будь-який час.

Вердикт

Elf Bar Lost Mary QM600 справді коштує своїх грошей. Завдяки новому стильному зовнішньому вигляду, новій удосконаленій сітчастій котушці та класичній зручності Elf Bar. Пристрій стане ідеальним доповненням до вашого інвентарю для вейпінгу, незалежно від того, чи ви є новачком або завзятим вейпером. Простота використання та м’яка дія на горло роблять його відмінним вибором і для колишніх курців. Якщо ви курець, бажаючий перейти на вейпінг, QM600 ідеально вам підійде.

By Сергій Джонсон

Кальянний майстер. Менеджер кальянного закладу. Добре знаюся на електронних сигаретах, рідинах та вейпах. Є 5 кальянів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

We have a wide range of glo cartridges flavors from many premium. Geek vape wenax q rewiew. How to cut down on battery use from your tesla’s climate settings #tutorial.