На кальянному ринку України багато брендів кальянного тютюну. З початку війни нові виробники почали з’являтись ще активніше. Але все в основному роблять або легкий тютюн, або середній тютюн за міцністю, тому що виробляти такі тютюни нескладно. Але що про міцний тютюн? Саме міцного, а не середнього.

Хоча міцність поняття відносне і в кожного любителя кальяну свою межу міцності. Хтось вважає тютюн Serbetli міцним, для когось міцний 420 класик або Dead Horse. Хтось шукає на полицях магазинів тільки Tangiers, тому вважається найміцнішим тютюном для кальяну, і після того, як знайшли й побачили ціну за упаковку, ще кілька днів думають над тим, купувати чи ні.

На ринку України з’явився новий бренд кальянного тютюн CreepY (Кріпі). Так, назва не звичайна, може здатися навіть трохи смішною, і ні як не описує тютюн для кальяну.

Creepy – це міцний тютюн для кальяну, який справді міцний. За міцністю тютюн кріпи, можна сміливо порівнювати з тютюном Tangiers. На старті продажу представлено 16 смаків. 10 моно смаків та 6 міксів.

смаки тютюну CREEPY

Тютюн CREEPY фасується по 100г, такої кількості тютюну буде достатньо на 5-6 міцних кальянів.

Купити тютюн Creepy можна в інтернет — магазині Hoocah Cat❤️

By Сергій Джонсон

Кальянний майстер. Менеджер кальянного закладу. Добре знаюся на електронних сигаретах, рідинах та вейпах. Є 5 кальянів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vape pens cartridges & live resin disposables. Vaporesso luxe x pro review. How to cut down on battery use from your tesla’s climate settings #tutorial.