Вугілля Khmara — одне з найпопулярніших вугілля в Україні. Вугілля для кальяну Khmara – це високоякісне вугілля, яке використовується для куріння кальяну. Він зарекомендував себе максимально гарною якістю. Багато кальянних використовують таке вугілля. Можливо вугілля хмара, це найдорожче вугілля для кальяну в Україні, але воно і найякісніше.

Мінімальний запах при розпалюванні, невелика кількість попелу та велика кількість спеки.

Якщо ви цінуєте якість, то рекомендуємо однозначно вугілля.

  1. Вугілля Avalon (Crown) – це відомий бренд в Україні, з недавнього часу вони зробили ребрендинг. Особливістю цього виробника є зручне фасування. В упаковці 1кг, розміщується 2 брикети по 500г. Зручно купувати таке вугілля на 2-х.

Якість вугілля трохи нижча ніж у тучі, але й ціна нижча.

  1. Вугілля Panda – Популярне вугілля у середній ціновій категорії. Якісне та доступне вугілля. При розпалюванні має невеликий запах. Якість вугілля відмінна, він не розколюється і не змінює смаку кальяну.
  2. Вугілля Vugo – єдиний із нашого списку, зроблений не з кокосової шкаралупи, а зі шкаралупи волоського горіха. Вартість цього вугілля це його ціна. Усього за 150-160 грн, ви отримуєте 1кг гарного, бюджетного вугілля для кальяну. Так, до нього можна причепитися. У нього трохи більше попелу, ніж у кокосового вугілля. Але ціна все виправдовує. Через те, що це вугілля виробляється в Україні, немає зайвих накруток на доставках. Шкаралупа з горіха, теж використовується українська. Якщо вам не потрібна супер преміальність, то це вугілля якраз для вас.
  3. Вугілля Adalya – Нормальне вугілля, у ньому немає нічого особливого. Запах при розпалюванні такий самий як і у панди або Avalon.

By Сергій Джонсон

Кальянний майстер. Менеджер кальянного закладу. Добре знаюся на електронних сигаретах, рідинах та вейпах. Є 5 кальянів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

A wordpress commenter. Announcing the 2023 2024 world ocean day youth advisory council !. Vapefly tim pod review : a blend of style and substance in vaping.